Zastanawiasz się w czym się dokształcić, aby zwiększyć szansę na sukces? Szukasz ciekawych okazji na inspirujące szkolenie? Coaching jest rozwiązaniem dla Ciebie, gdyż pozwala odkryć nowe perspektywy i sposoby na efektywny system zarządzania. Doskonałe opcje gwarantuje wszechnica.uj.pl , którego szkolenie coachingu pomaga odkryć nowe horyzonty, uczy kreatywnego zarządzania ludźmi oraz zwiększa nasze możliwości.

Zastanawiasz się co możesz osiągnąć poprzez szkolenie? Coaching składa się z wielu płaszczyzn, z których każda uczy umiejętności przydatnych w życiu codziennym, zawodowym i prywatnym. Przybywając na kurs, dowiadujesz się między innymi:

  • 1321212119998(1)

    Szkolenie – Coaching składa się z wielu płaszczyzn.

    na czym polega i czym tak właściwie jest coachingowy styl zarządzania,

  • masz możliwość ćwiczenia nowych umiejętności zadawania pytań i aktywnego słuchania,
  • poznajesz tajniki rozmów coachingowych,
  • masz okazję zobaczyć przykładowe rozmowy coachingowe, będące centralnym elementem szkolenia.

Coaching to taka szkoła życia, która pozwala uzbroić się w narzędzia wspomagające interakcje z innymi, z pracownikami, uczniami itp. Jeżeli jesteś kierownikiem, menadżerem, nauczycielem, coachem, trenerem lub inną osobą która ma do czynienia z różnymi ludźmi, to doskonałe przedsięwzięcie dla Ciebie, gdyż za jego sprawą, możesz sięgać jeszcze wyżej. Podejście coachingowe jest kwintesencją szkolenia. Coaching staje się dla uczestników kursu czymś wyjątkowym, czymś na bazie czego chcą tworzyć swoje dalsze działania. Nowoczesne podejście poszerza horyzonty i motywuje.