Aby strona internetowa odniosła sukces i upragniony zysk nie wystarczy stworzenie interesującej witryny i dodanie na nią najlepszej treści, lecz ułatwienie jej znalezienia w wyszukiwarce internetowej pod odpowiednim hasłem. mkgroup to firma, która zajmuje się optymalizacją, więc z pewnością pomoże Ci osiągnąć zamierzony sukces. Optymalizacja powinna być przeprowadzona efektywnie, dlatego nie każdy może ją przeprowadzić. Dzięki skutecznej optymalizacji można znacznie zwiększyć ruch na stronie, a co za tym idzie zwiększyć np. swoją sprzedaż i zyski oraz wypromować własną firmę. Optymalizacja jest obecnie jednym z najważniejszych czynników przyciągających klientów. Ważne jest w niej nie tylko pozycjonowanie, ale także przejrzysta treść na stronie.

Ile średnio to kosztuje? Ceny zależą przede wszystkim od rodzaju witryny i docelowego rynku. Wiadomo, że mniejsza strona będzie tańsza niż np. sklep internetowy.

 

Optymalizacja powinna być przeprowadzona efektywnie.

– 250zł – 650zł miesięcznie: większość małych i lokalnych firm, które chcą osiągnąć jedynie dobre miejsce w wyszukiwaniach dla fraz lokalnych,

– 350zł – 2500zł miesięcznie: większość firm, które oferują swoje usługi na terenie całej Polski, i które płacą za „efekt”,

– 800zł – 5000zł miesięcznie: przede wszystkim sklepy internetowe, które chcą pozyskać klientów z całej Polski i nie tylko.