Czy transerfing rzeczywistości ma coś wspólnego z fizyką kwantową? Oczywiście, że tak! Transerfing to czysta fizyka i psychologia kwantowa. Po więcej informacji na temat transerfingu rzeczywistości zapraszamy do wirtualnego odwiedzenia tego miejsca w sieci www.metamorfoza.online/transerfing-rzeczywistosci. Umysł ciągle płata nam psikusa, sabotuje, szantażuje, nakłada blokady. To wielki manipulator, któremu, co gorsza, wciąż ulegamy.

A chodzi przecież o to, żeby uczynić z niego wiernego sługę, nauczyć się wysyłać go na „zielona trawkę” lub do piaskownicy, gdy zaczyna za bardzo psocić i próbuje przejąć kontrolę. Do osiągania celów, co jest istotą transerfingu rzeczywistości, należy zaprząc emocje i czucie. Oznacza to, ni mniej, ni więcej stworzenie sobie w głowie takiego obrazu tego, co chcemy zmaterializować, któremu towarzyszyć będzie emocja, obraz, a nawet zapach i odczucia wizualne.

Gdy za pomocą transerfingu rzeczywistości pragniemy przyciągnąć na przykład dom…

… to należy stworzyć sobie dokładny obraz tego domu, wraz ze szczegółami typu kolor dachówki czy wysokość schodów, a następnie włączyć wszystkie zmysły. A więc widzimy siebie przechadzającego się po pokojach domu, czujemy zapach kawy, którą parzymy w ekspresie w kuchni, słyszmy szum lip za oknem, czujemy ciepło podłogi pod stopami, i tak dalej.

Oczywiście transerfing rzeczywistości nie jest wmawianiem sobie rzeczy, jest raczej techniką wyrabiania sobie pewności, że to wszystko, czego pragniemy istnieje już w przestrzeni wariantów, a my, pozbywając się naszych blokad i autosabotażu, mamy się po prostu nauczyć po to sięgać. Nie prosić, nie czyhać na okazję – po prostu sobie wziąć jak swoje. Wszechświat bowiem jest nieskończonym magazynem wszystkich wariantów i możliwości, nie rozumiejącym naszych słów i błagań, za to odczytującym naszą energię i poziom świadomości oraz to, czym wibrujemy. Transerfing rzeczywistości to nic innego jak prawa rządzące kosmosem, zawsze niezmienne i te same, których człowiek w dalszym ciągu nie rozumie i błędnie je interpretuje. Warto nauczyć się zasad transerfingu by sprawniej nawigować w gęstym ziemskim wymiarze.